messi fotbalové dresy 2016-17

23.02.2017 0
Mládež Champions League game, Barcelona mládí tým 4-1 vítězství nad Borussia Dortmund dorostu, ale v této hře, narození velmi vzrušující cíl, Barcelona teenager Jodi - Mu Bula, jako kdyby posedl Messi, single jízda na koni běží poloviny MESSI Fotbalové Dresy rýhované tablety této velmi vzrušující cíl.

Odpovídal prvnímu 67. minutě se Mu Bula míče ve středu pole, na tváři ostatních hráčů chytit, utekl s odbočkou Marseille uvolněná, pak se náhle pokutového území míč rovně, dvě proti sobě v uzavřeném prostoru double-spojila jej s kroketou z úzké mezery mezi bokem a přes brankáře klidně Tuishe vzdáleném rohu prolomit, bude hodit skóre uzamčené na 4-1. Levný fotbalový dres Marseille kruhový objezd a smažené karbanátky jsou Zinedine Zidane a Iniesta podpis tah, az celého procesu vyhodnocování hlediska se jedná o velmi typický styl Messi cíl, okamžik, Mu Bula na stejně jako tři muži posedlý, on dokončil krásný přestávku. "Daily Sport novin," povzdechl si: "Tento cíl je prostě úžasná, to je Messi by se na něj pyšný bodování."

Toto jméno se narodil v roce 1999 teenager funkční pravým křídlem, což je pozice, kdy Messi jen debut, a jeho rychlost a schopnost rozbít rovnováhu je vynikající. Takový vynikající schopnost, aby se dostal do týmu Barca B povolán k jeho vyhlídky, lidé jsou velmi dobré.